СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Зелені зони Алушти в анексованому Криму хочуть забудувати готелями, передають "Примечания".

Будівництво розпочали у сквері по вулиці Жовтневій, у Професорському куточку і в мікрорайоні "Мирний".

Незважаючи на протести жителів міста, по вулиці Жовтневій сквер шириною менше 10 метрів і довжиною близько 20 метрів уже розчистили від дерев.

Цей сквер вже неодноразово намагалися забудувати. Земельний наділ власники отримали до анексії півострова, після чого — переоформили і перепродали.

Будівництво намагалися розпочати у 2015 році, проте тоді жителі міста відстояли зелені насадження. Але забудовник вирішив позбутися від дерев іншим шляхом. Так, у деревах зробили отвори, в які залили суміш, через яку вони почали засихати. Отвори забетонували.

На території скверу росли маклюра, кипарис, бук, платан.

В "адміністрації" Алушти заявили, що на цій ділянці зведуть готель.

— Ми потрапили в ситуацію, коли земельні ділянки були виділені незалежно від того, зелена зона це чи ні, — зазначила "голова адміністрації" Алушти Галина Огнєва.

 

У Професорському куточку забудують чотири зелених зони, а в мікрорайоні "Мирний" — шість.

— Ми звертатимемося до Радміну, в суди, подаватимемо на скасування власності й спробуємо зупинити забудову, — підкреслила Огнєва.

 

Біля парку "Приморський" почали зводити готель з однойменною назвою, а у Професорському куточку ТОВ "Таврійська інвестиційна компанія "Південний берег" вирубали фісташковий гай, щоб побудувати будинок.

 

QHA повідомляло, що в анексованому Севастополі над урвищем вирубали дерева і почали будівництво.

Містяни почали бити на сполох, оскільки побоюються, що зведення нових будинків у їхньому районі може привести до зсуву.

Схил не обладнаний підпірною стіною, а на ділянці, де ведеться будівництво, зрубали усі дерева, коренева система яких тримала грунт. Також через вузькі дороги і особливості ландшафту до місця будівництва не може заїхати навіть "бетонозмішувач".

 

Джерело: Примечания

QHA