КИЇВ (QHA) -

Більшість затриманих активістів, незгодних з проведенням «Маршу рівності» у Києві, відпустили. Про це повідомив начальник Головного управління поліції у Києві Андрій Крищенко.

— Більшість уже відпущені. Залишається невелика частина, діям яких буде надана юридична оцінка, — зазначив він.

За словами Крищенка, на більшість активістів, яких затримали у результаті зіткнень з правоохоронцями, склали адміністративні протоколи.

Глава Нацполіції Сергій Князєв прокоментував інформацію про те, що після затримання активістів, учасники націоналістичної організації заблокували дорогу біля Шевченківського районного управління поліції. Він підкреслив, що до відділення прийшли родичі затриманих.

— Хтось запостив, ми не коментуємо такі дурниці. Не без того, що друзі або родичі затриманих спокійно, в людських умовах прийшли в поліцію запитати, що сталося з їхніми родичами. Їх опитали, ідентифікували і відпустили.

QHA повідомляло, що між правоохоронцями і групою незгодних з проведенням «Маршу рівності» у Києві відбулися сутички. Учасники акції проти «Маршу рівності» відмовилися звільнити прохід учасникам маршу і поліція змушена була відтіснити їх з дороги. У результаті зіткнень поліція затримала 56 осіб.

Джерело: 112 Україна

QHA