СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Український активіст Володимир Балух, який з 19 березня проводить безстрокове голодування у СІЗО Сімферополя, знаходиться у важкому стані, заявив сьогодні, 1 червня, громадський захисник активіста і архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент.

За його словами, здоров'я Балуха виснажене, сили його залишають.

— Стан Володимира важкий. Як себе людина може почувати через стільки днів голодування? Володимир перебуває у фізичному виснаженні. У нього немає сил. Під час судового засідання він постійно пив воду, — повідомив архієпископ.

Відзначимо, Володимир Балух — кримський фермер, який вивісив у 2014 році на своєму будинку український прапор, але його неодноразово зривали кримські силовики. У листопаді 2016 року Володимир прикріпив на свій будинок табличку з написом «вул. Героїв Небесної Сотні, 18». За його словами, після цього йому почали надходити погрози від місцевої адміністрації та поліції, що якщо він не зніме табличку, то у нього вдома можуть "знайти" наркотики або зброю, що, власне, і сталося.

Раніше QHA повідомляло, що Архієпископ Климент написав звернення до президента РФ Володимира Путіна з проханням звільнити Володимира Балуха, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олексія Чірнія, Ігоря Мовенка і Олександра Костенка.

Також повідомлялося, що Архієпископа Климента не пускають у СІЗО до Володимира Балуха в окупованому Криму. Він підкреслив, що окупаційна влада порушує право Балуха на захист.

Джерело: Крим Реалії

QHA