ЯЛТА (QHA) -

Так звана «ялтинська податкова інспекція» скасувала своє раніше прийняте незаконне рішення про закриття зоопарку «Казка» до 90 днів по ст.14.5 п.3 КпАП РФ і вирішила накласти на керівництво установи штраф. Про це повідомляє «Блог Олега Зубкова».

— Ялтинська інспекція, давши перепочинок для подальшої боротьби за порятунок колекції, відкликала попереднє рішення про закриття зоопарку, застосувавши пункт 2 тієї ж статті, що передбачає лише штраф!

Стверджується, що зміні рішення посприяли особи з-поміж самопровзглашенних «чиновників» різних «органів виконавчої влади» федерального урядового рівня.

При цьому, згідно з рішенням «інспекції», вся колекція червонокнижних тварин зоопарку «Казка» була «узаконена» Росприроднаглядом і на кожного представника рідкісної колекції були отримані офіційні «документи» і «паспорти».

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 17 березня Олег Зубков оголошував про закриття зоопарку «Казка» у Ялті. У керівництві зоопарку стверджували, що оскільки істотних порушень у діяльності зоопарку «Казка» проведеними перевірками не виявлено, то за основу «звинувачення» проти зоопарку взяті результати червневої податкової перевірки 2016 року. В установі повідомляли, що при закритті зоопарку тварини будуть просто приречені на вимирання, оскільки єдиним джерелом доходу власника Олега Зубкова є вхідна плата за квитки.

ФОТО: інтернет

QHA