КИЇВ (QHA) -

У Військово-морських силах (ВМС) України заявили, що не готові коментувати звернення офіцерів до президента України Петра Порошенка з проханням вирішити питання з житлом.

У ВМС натякнули, що в іншому випадку офіцери могли б повернутися до окупованого Криму.

— Проблема з житлом дійсно є. В іншому випадку офіцери б листів не писали. Але коментувати це нам би не хотілося. Звернення було на адресу Адміністрації президента. Думаємо, що краще відповісти їм, — підкреслили у ВМС.

QHA повідомляло, що офіцери ВМС ЗСУ, які залишили Крим у 2014 році, звернулися до Петра Порошенка з проханням вирішити питання забезпечення їх житлом. Вони попросили Порошенко надати їхнім сім'ям житло замість втраченого на окупованому півострові. Звернення до голови держави підписало 35 осіб.

Нагадаємо, у червні 2017 року командувач Військово-морськими силами ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, голова правління обслуговуючого кооперативу «Захисник України» Віктор Олійник та президент Міжнародного благодійного фонду «Діамант Україна» Дерек Поттомсон підписали меморандум про партнерство та співробітництво з розвитку комплексної забудови житла для військовослужбовців ВМС ЗСУ та членів їхніх сімей, які прибули з тимчасово окупованого АР Крим, учасників антитерористичної операції і членів сімей загиблих військовослужбовців.

Джерело: Обозреватель

QHA