ВАШИНГТОН (QHA) -

Державний департамент США опублікував рекомендації для американців про стан безпеки у різних країнах світу. Зокрема, Україною радять подорожувати з «підвищеною обережністю».

Всі країни розділили на чотири групи.

До першої групи увійшли країни, де необхідно дотримуватися стандартних заходів безпеки. Це — Фінляндія, Норвегія, Польща, Литва, Латвія, Естонія, Білорусь, Румунія, Чехія, Греція, Казахстан, Узбекистан, Монголія, Аргентина, Чилі та інші.

У другій групі, куди потрапила Україна, країни, в яких необхідна підвищена обережність. Це, зокрема Франція, Англія, Німеччина.

За оцінкою США, в Україні та інших країнах другої групи, необхідна підвищена обережність через загрозу терактів, а також у зв'язку із «злочинністю і заворушеннями».

До третьої групи, куди потрапила Росія, подорожі рекомендують «повторно обміркувати», зокрема через те, що там «зберігається небезпека тероризму», а «громадяни США часто піддаються різним утискам». У третю групу також потрапили Туреччина, Нігер, Нігерія, Чад, Пакистан, Венесуела, Куба, Гватемала, Гондурас та інші.

У четвертій групі — країни, від поїздок до яких Держдеп рекомендує відмовитися. Це Афганістан, Іран, Ірак, Центральноафриканська республіка, Сомалі, Сирія, КНДР, Ємен, Південний Судан, Малі та Лівія.

Раніше повідомлялося, що Київ очолив рейтинг міст світу серед найбільш економних подорожей 2018 року, складений британською туристичною компанією Hoppa.

За оренду житла, триразове харчування, різні напої та екскурсії у столиці України мандрівникові доведеться заплатити в середньому 65 фунтів стерлінгів (близько 2500 гривень) на день.

QHA