МОСКВА (QHA) -

Щоб забезпечити завантаження туристичним потоком окупованого Криму, російським державним компаніям було дано доручення забезпечувати своїх співробітників путівками у здравниці півострова. Про це повідомив екс-глава Міністерства курортів і туризму Криму Олександр Лієв у коментарі «Центру журналістських розслідувань».

Він стверджує, що лише за піковий після анексії у туристичному плані 2015 рік Крим таким чином відвідало 700 тисяч росіян.

— Близько 700 тисяч людей, що їдуть до Криму не з власної волі. Їх відправляє до Криму держава, державні і не тільки корпорації. Рознарядка була дана по всіх областях, щоб завантажити кримські здравниці. В цілому, ця цифра була пікова, пік припав на 2015 рік, далі вона буде падати. Це був максимум, який зміг вичавити Кремль. Далі цифра скорочуватиметься.

Він стверджує, що зараз кількість російських туристів у Криму більш ніж вшестеро перевищує кількість громадян України, які відпочивають на півострові.

Уже 2015 року Крим прийняв 1,5 млн осіб, з яких близько 200 тисяч  жителі України, а 1 млн 300 тисяч  жителі РФ. 2016 року ця цифра залишилася на тій же позначці  близько півтора мільйона.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, туристичний сезон-2017 в окупованому Криму вирішили врятувати заздалегідь за допомогою релігійних ритуалів. Так, на християнське Хрещення, 19 січня, в окупованій Ялті провели молебень про сприятливе проведення курортного сезону.

ФОТО: інтернет

QHA