СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

У ніч на 14 березня низка готелів окупованого Криму в Коктебелі, Євпаторії та Севастополі, які розміщені на сайті інтернет-бронювання Booking.com, піддалися атаці хакерів. За короткий час більше ста готелів Коктебеля були повністю заброньовані на червень і серпень. Про це написав у своєму блозі Олександр Горний з посиланням на власника готелю Cristal.

За його словами, на спробу забронювати готелі, висвічувався напис: «Трохи не встигли. Наш останній номер був проданий сьогодні». Аналогічна інформація стала надходити з Євпаторії та Севастополя.

— Очевидно, що це не робота одинака, таке можливо здійснити тільки великій групі зловмисників. За словами Валерія (власника готелю — ред.), для нього особисто це збитки в дуже непростий сезон. Кожного дня бронюється декілька номерів, так що розмір збитку легко прораховується, — написав блогер.

Говорячи про причини атаки на один з найпопулярніших сайтів бронювання, блогер відкрито звинуватив Україну, яка нібито намагалася протистояти візиту глави РФ Володимира Путіна в окупований Крим.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що приїзд Володимира Путіна в окупований Крим є фарсом і провокацією. Глава держави закликав рішуче відреагувати на «той виборчий фарс, який Москва організовує цієї неділі на окупованій території українського Криму — в четверту річницю спроби анексії Кримського півострова».

QHA повідомляло, що Путін в Криму відвідав Керченський міст і сімферопольський аеропорт. Глава Кремля приїхав до Криму за декілька днів до президентських виборів РФ, які 18 березня також незаконно відбудуться і в окупованому Криму.

QHA