АМСТЕРДАМ (QHA) -

Міжнародні туристичні компанії знайшли лазівки, щоб заробляти на туризмі в окупованому Росією Криму, повідомляє Deutsche Welle.

Більшість європейських компаній дотримуються санкцій заборони на надання турпослуг, однак на практиці деякі з них інтерпретують цю заборону по-своєму і знаходять спосіб цілком легально пропонувати готелі у Криму.

— Пропонувати готелі у Криму можна цілком легально, якщо мова йде нібито про ділову подорож. Саме цією лазівкою і скористалася компанія з Нідерландів Booking.com. При пошуку готелів на порталі під вікном пошуку завжди міститься питання про мету подорожі ділова або приватна, пишуть автори статті.

Джерело пояснює, що якщо на Booking.com. вибрати варіант «приватна поїздка», то сайт не видасть ніякого результату. Однак якщо користувач не вкаже ціль поїздки та просто скористається пошуком, він отримає на вибір більше п'яти тисяч готелів в окупованому Криму. При цьому наголошується, що більшість людей, які замовляють такі поїздки, є громадянами Росії.

DW уточнює, що незрозуміло, яким чином Booking.com отримує комісію від кримських готелів.

Однак на запит Deutsche Welle у нідерландській компанії запевнили, що працюють у рамках законодавства і «дотримуються чинних торгових санкцій Європейського союзу і уряду Нідерландів щодо Криму».

ФОТО: інтернет

QHA