АНКАРА (QHA) -

Туристичний сезон в Туреччині у самому розпалі, країну за перші п'ять місяців 2018 року відвідало 11,5 мільйона туристів, заявив глава Федерації готельєрів Туреччини (TÜROFED) Осман Айик.

За його словами, заповнюваність готелів наблизилася до 100%. Поряд зі зростанням кількості іноземних туристів, на курортах країни збільшилася кількість громадян Туреччини.

TÜROFED очікує, що до кінця року Туреччину відвідає 40 млн чоловік.

— У той же час, показник у п'ять мільйонів туристів з Німеччини, зафіксований у 2015 році на курортах Туреччини, усе ще не досягнуто, — сказав він.

Незважаючи на збільшення кількості туристів, доходи від туризму зменшилися у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року, що пов'язано зі зниженням цін на туристичні послуги. Туристичний сектор у тій чи іншій мірі позитивно впливає на зростання добробуту 12 мільйонів громадян Туреччини, тоді як безпосередньо у цьому секторі працюють 4,3 млн осіб.

Як писало QHA, міністр розвитку Туреччини Лютфі Ельван заявив, що у 2018 році Туреччина очікує від сфери туризму дохід у розмірі 27 мільярдів доларів. У 2017 році дохід у цьому сегменті склав 22,5 мільярдів доларів. Туреччина ставить перед собою амбітні плани — до 2023 року (сторіччю проголошення Турецької Республіки) досягти показника у 50 мільйонів туристів на рік.

Джерело: Анадолу

QHA