СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупований Крим з початку року нібито відвідало 1,5 мільйона чоловік. Про це повідомив підконтрольний Кремлю голова комітету Державної ради Криму з санаторно-курортного комплексу і туризму Олексій Черняк.

За його словами, анексований півострів відвідало на 26,5% більше людей, ніж у минулому році.

— За останньою інформацією, яка у нас є, в Криму відпочило вже майже 1,5 млн туристів на 14 червня. Це майже на 26,5% більше, ніж у минулому році. На сьогодні у нас працює 409 колективних засобів розміщення. Середнє завантаження — понад 53%.

«Міністр курортів і туризму» Криму Вадим Волченко назвав точну, за його даними, кількість туристів. Він заявив, що на 14 червня Крим відвідало 1,456 мільйона чоловік.

— Третина відпочиваючих прибула авіатранспортом, ще одна третина прибула до нас Кримським мостом. Тільки за два тижні травня і два тижні червня до нас прибуло 222,3 тис автотранспортних засобів Кримським мостом.

QHA повідомляло, що потік туристів з Польщі в Україну зростає, проте польські туристи в окупований Росією Крим не їдуть. Консул Генерального консульства Республіки Польща в Одесі Анджей Шмідке зазначив, що зараз в Україні найбільша кількість польських туристів.

Джерело: Новости Крыма

QHA