СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

За даними так званого «Міністерства курортів і туризму» Криму, вартість тижневого туру до Криму на двох, до якого входить проживання у стандартному номері готелю зі сніданком, становить понад 34,7 тисяч російських рублів, плюс 30 тисяч рублів доведеться викласти за авіапереліт з Москви і у зворотному напрямку. Плюс мінімум 2 тисячі рублів на трансфер «аеропорт — готель аеропорт», що у сумі становить майже 67 тисяч рублів.

У той же час тижневий пакет до Туреччини за системою «все включено» на двох з авіаперельотом з Москви і назад і трансфером коштуватиме близько 40 тисяч російських рублів.

— Туристичний бізнес Туреччини на даний час весь свій потенціал та інформаційну політику спрямував на те, щоб у свідомості туриста закріпилася інформація про дешевий, але якісний відпочинок. У нас відбувається інакше, знайшли пояснення у проросійському відомстві.

Нагадаємо, російський уряд хоче провести експеримент, дозволивши самопроголошеній «владі» Криму збирати курортний збір до 100 рублів за кожну добу перебування приїжджих на окупованому півострові.

ФОТО: інтернет

 

QHA