КИЇВ (QHA) -

Пасажиропотік на адмінмежі між окупованим Кримом і материковою Україною у червні 2018 року знизився на 6%. Про це в ефірі радіо Hayat повідомив керівник сектору з питань взаємодії із засобами масової інформації Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Максим Сорока.

— Протягом усього періоду з початку анексії Криму, ми постійно фіксуємо зниження пасажиро-транспортного потоку через адміністративний кордон з тимчасово окупованим Кримом. Це у двох напрямках через контрольні пункти в'їзду-виїзду «Каланчак», «Чаплинка» і «Чонгар». Якщо говорити за туристичні місяці, за червень, то у 2018 році ми фіксуємо зниження на 6%. Зниження було також і в травні.

За словами Сороки, «99,9% громадян, які направляються до Криму — українці».

— Було декілька випадків, коли адмінмежу перетинали іноземці.

При цьому, він додав, що на КПВВ на адмінмежах українці можуть порушувати правила в'їзду-виїзду, найпоширенішими з яких є: відсутність документів на дитину, яка також перетинає адмінмежу і не вклеєне потрібне фото у паспорті.

QHA повідомляло, що окупанти оприлюднили кількість туристів у Криму. Так, за словами підконтрольного Кремлю голови комітету Державної ради Криму з санаторно-курортного комплексу і туризму Олексія Черняка, анексований півострів з початку року нібито відвідало 1,5 мільйона чоловік. Він заявив, що анексований півострів відвідало на 26,5% більше людей, ніж у минулому році.

Джерело: Радіо Hayat

QHA