КИЇВ (QHA) -

Новий український лоукост перевізник SkyUp здійснить перший рейс сьогодні, 21 травня. Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

Так, перший рейс українського лоукостера буде до курортного міста Єгипту. Авіаперевізник планує відкрити регулярні українські й міжнародні напрямки.

— Сьогодні мають відбутися два перших рейси SkyUp до курортних міст Єгипту. Але нагадаю, що у планах авіакомпанії на перший рік — не тільки виконання міжнародних чартерних перевезень, а також відкриття регулярних українських і міжнародних напрямків, — цитує прес-служба міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Глава Мінінфраструктури привітав українського авіаперевізника з початком польотів і побажав успішної роботи.

QHA повідомляло, що нова авіакомпанія SkyUp виконуватиме бюджетні перевезення і, таким чином, зможе стати першою в Україні національною лоукост авіакомпанією.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що в Україну з 2018 року, окрім рейсів найбільшого європейського авіаперевізника Ryanair, прийдуть великі лоукост-компанії EasyJet і Eurowings.

Також турецька лоукост Pegasus Airlines розглядає можливість відкриття дочірнього підприємства в Україні.

Менеджмент компанії вже провів перемовини з Міністерством інфраструктури України у Києві про створення спільного підприємства, в якому більшою частиною будуть володіти українські інвестори і яке літатиме з українською ліцензією.

QHA