МОСКВА (QHA) -

Північна Корея відкрила туристичний офіс у столиці Росії, повідомляє Радіо Свобода. За інформацією видання, офіційні особи Північної Кореї 24 серпня запевнили, що поїздка до КНДР забезпечить туристам атмосферу «безпечнішу, ніж вечірня прогулянка по Лондону».

— Північна Корея — одна з найбезпечніших країн світу. Повна безпека туристам гарантована, якщо вони дотримуються закону і порядку країни, — сказав офіційний представник посольства Кім Сенг Унг.

Він також додав, що ядерна зброя країни «повністю гарантує безпеку і мир на Корейському півострові».

Офіційний представник Північної Кореї запевнив потенційних відвідувачів країни, що вони не постраждають, як турист з США Отто Вормбієр, який був засуджений до 15 років позбавлення волі в Північній Кореї, через деякий час повернувся до Сполучених Штатів у комі і помер.

— Ми вважаємо, що будь-який турист повинен поважати і дотримуватися закону країни, яку він або вона відвідує. Вормбієр навмисне порушив наш закон, — сказав чиновник.

Нагадаємо, Сполучені Штати ввели заборону для американських туристів на поїздки до Північної Кореї.

КНДР — одна з найбільш ізольованих країн у світі. Напруженість у відносинах з сусідами і Сполученими Штатами викликана тим, що Пхеньян продовжує розробляти свої програми в області ядерних і балістичних ракет, які заборонені резолюціями ООН.

ФОТО: інтернет

QHA