КИЇВ (QHA) -

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook глава Асоціації індустрії гостинності України Олександр Лієв, 25 травня столицю Китаю — Пекін відвідала українська делегація. До її складу увійшли секретар Комітету ВРУ з питань туризму Анна Романова, заступник голови КМДА Олексій Резніков та вітчизняні туроператори.

Разом зі співробітниками Посольства України у Пекіні члени делегації провели презентацію туристичного потенціалу нашої держави в управлінні туризму КНР, відзначивши значний потенціал туризму в нашій країні. На заході були присутні 33 провідні китайські туристичні компанії, представники 32 з яких, на запрошення Асоціації гостинності України, вже в червні цього року відвідають Україну.

— 220 млн китайців тільки 2016 року виїхали подорожувати за кордон. Тобто майже в 6 разів більше, ніж населення України. При цьому китайські туристи за кордоном витратили понад 114 млрд. доларів (!!!). І лише 20 тисяч китайців приїхало до нас в країну. Ситуацію треба терміново виправляти, повідомила Анна Романова.

Вона уточнила, що китайські туристичні групи не їдуть до нас, бо нічого не знають про Україну і не хочуть витрачати час на отримання українських віз.

— Ми з Асоціацією індустрії гостинності та українськими туристичними операторами проводимо зустрічі з китайськими посадовцями і туроператорами. Представляємо цікавий для китайців український туристичний продукт, повідомила Романова.

Як інформувало QHA, 22 травня до Китаю вирушила делегація, до складу якої увійшли 12 туроператорских компаній. Нардеп Анна Романова висловила надію на те, що поїздка, організована Асоціацією індустрії гостинності України, допоможе налагодити міжнародну співпрацю у турсфері між Пекіном і Києвом.

ФОТО: Facebook Олександра Лієва

QHA