КИЇВ (QHA) -

Пропагандистський сайт crimea.ria повідомляє, щодо такого невтішного висновку дійшли автори туристичного блога Travel Hub Russia, проаналізувавши запити у Google за 2016-й — перший квартал 2017 року.

Протягом півтора останніх років росіяни найчастіше шукали інформацію про подорожі в Москву, Санкт-Петербург, Сочі і Анапу.

Друге місце за популярністю після напрямків внутрішнього туризму посіла Туреччина, третє — Таїланд, на четвертому місці — Італія, на п'ятому — Іспанія. Крим, який був лідером запитів за підсумками 2015 року, спустився на 14-у позицію.

У той же час у найбільшій російській пошукової системи «Яндекс» трійка курортних запитів-лідерів з початку 2017 року виглядає інакше. На перше місце з 14-го у 2016 році повернулася Туреччина. За нею йде Кіпр, слідом — Абхазія. Однак Крим і в цьому рейтингу поступився позиціями — він спустився з першого місця 2016 року на третю сходинку, поступившись Краснодарському краю і Сочі.

Раніше QHA повідомляло, що турпотік до Криму на початку сезону 2017 року знизився на 15-20%. Окупаційна влада півострова визнала, що туристів відлякує сьогоднішній рівень цін, а також динаміка їхнього зростання. За два роки життя у Криму подорожчало на 50%.

ФОТО: інтернет

QHA