ХЕРСОН (QHA) -

Прес-секретар Азово-Чорноморського управління ДПСУ Максим Сорока в коментарі кореспонденту QHA пояснив, що вчора українські прикордонники зафіксували роботу проросійських ЗМІ безпосередньо біля адміністративної лінії зі сторони Криму.

— Російський оператор підходив до шлагбауму і звідти знімав територію українського КПВВ "Чонгар" і машини, які чекали в'їзд до Криму з материкової України. Крім того, саме у момент зйомок українські прикордонники зафіксували значне збільшення транспортного потоку з російської сторони з 7 до 20 машин, — пояснив Сорока.

На його думку, дії російських журналістів свідчать про створення суб'єктивного сюжету для фейкової картинки збільшення турпотоку росіян, що бажають потрапити до анексованого Криму зі сторони материкової України.

Також зйомки журналістів можуть бути використані для демонстрації нібито некомпетентності та повільності українських контрольних служб на кордоні з Кримом.

— Щодо імітації збільшення потоку туристів, які прагнуть потрапити на відпочинок на острів можу сказати, що кількість бажаючих відпочивальників і машин потрапити до Криму з материкової України в порівнянні з минулим роком з кожним днем ​​зменшується. Тільки у червні 2017 роки кількість громадян, які перетинали адмінкордон в обох напрямках, знизилася, у порівнянні з відповідним минулорічним періодом на 37 тисяч, а транспортних засобів — на 10 тисяч, — повідомив Максим Сорока.

Нагадаємо, на території Херсонщини на адмінкордоні з Кримом знаходяться три контрольні пункти в'їзду-виїзду — "Чаплинка" і "Каланчак" (Каланчацький район) та "Чонгар" (Генічеський район).

Едуард Солодовник

ФОТО: інтернет

QHA