КИЇВ (QHA) -

Українців оригінальним способом закликали не відвідувати анексований Крим. Про це у своєму Facebook повідомив блогер Антон Ходзе.

Так, на в'їздах до окупованого півострова розміщені оригінальні білборди.

— Розумні й красиві їдуть відпочивати в Одесу, Карпати, Скадовськ. Усі інші — в окупований Крим, — написано на борді.

Антон Ходза написав:

— Якщо ви їдете не до родичів, не провідати свою власність, а просто тому що "а мі каждій рік атдіхаєм там", то у нас для вас погані новини. Усього розміщено шість бордів. На кожному КПВВ. На кожному в'їзді в окупований Крим. А також три борда у Генічеську. Дякую усім велике, хто допомагав у реалізації, а також Каланчацькій РДА. Крим буде знову українським, ось тоді й відпочинемо, — пояснив він.

Нагадаємо, глава Всеукраїнської асоціації туроператорів Ігор Голубаха заявив, що українці майже не бронюють відпочинок в Криму, а їдуть туди в основному до родичів або якщо мають нерухомість. Він зазначив, що Крим перестав бути територією масового відпочинку, особливо для українців.

Раніше мешканка Москви поділилася враженнями про відпочинок після того, як побувала на українському півострові, захопленому РФ. Росіянка зазначила, що для "спраглих сервісу" вона б написала при в'їзді великий плакат: "Залиш надію кожен, хто сюди вхідний".

QHA