КИЇВ (QHA) -

Голландський сервіс для розселення туристів Booking.com поінформував прокуратуру АР Крим, що тепер на сайті компанії вказує українську приналежність окупованого Росією Криму. Про це повідомив на сторінці в Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

— Компанія Booking.com повідомила прокуратуру АР Крим, що вона виправила відповідну інформацію. Зараз на сайті Booking.com при позначенні місця розташування певного об'єкта нерухомості в Криму, після інформації про конкретний населений пункт вказується, що він розташований на території держави Україна.

Голландський сервіс також вжив заходів і для виконання санкцій ЄС щодо поїздок туристів на окуповану територію України, повідомляє глава ГПУ.

— Також компанія Booking.com врахувала інші зауваження прокуратури та повідомила, що нею вжито додаткових заходів на виконання санкцій ЄС для запобігання використання її веб-сайту для здійснення поїздок до Криму з туристичною метою.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у грудні 2016 прокуратурою Криму було відкрито кримінальне провадження щодо голландської компанії Booking.com, щодня продає проживання на 1 млн 200 тисяч ночей. Це пов'язано з тим, що компанією надавалися послуги в порушення українського законодавства, міжнародного права, а також введених санкцій, що сприяють незаконному в'їзду туристів на окуповану територію.

ФОТО: інтернет

QHA