АНКАРА (QHA) -

Кількість туристів у Туреччині з інших країн світу станом на сьогодні скоротилася, якщо порівнювати з даними минулого року. Але Україна до числа цих країн не увійшла, повідомляє інформаційне агентство АА.

Міністерство культури і туризму Турецької Республіки в своїй доповіді повідомило, що тільки місто Анталія в липні відвідали 120,3 тисячі українців, що вдвічі більше від показників торішнього липня (у 2015 році місто відвідало лише 59 тисяч українських туристів).

Популярні курортні міста Мармарис, Ак'яка і Ічмелер (провінція Мугла) відвідали 24,6 тисяч осіб, у той час як у липні минулого року кількість туристів досягла лише 10,8 тисяч.

Трохи втратило свою популярність місто Стамбул, який все одно залишається важливим культурним центром Республіки.

Якщо говорити в цілому, то кількість українських туристів у період з січня по липень 2016 року тільки зростає. У 2015 році їх кількість досягла 700 тисяч чоловік (Анталія — ​​168 тис., Мугла — 25 тис., Стамбул — 154 тис.).

За сім місяців 2016 року, за попередніми прогнозами, турецькі курорти відвідає не менше мільйона українців.

У цілому, на даний момент відомо, що Анталію за 7 місяців відвідало 316 тис., Стамбул — 171 тис., а Муглу — 54 тис. осіб.

Нагадаємо, що раніше голова Асоціації лідерів турбізнесу України Олександр Новиковський зробив прогноз, що у 2016 році кількість українських туристів може досягти як мінімум мільйона за умови, що туристичні оператори не піднімуть ціни на турпакети у найбільш затребуваний період.

ФОТО: інтернет

 

QHA