СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

За логотипом окупованого Росією Криму «Я. Крим. Точка тяжіння», представленому у Сімферополі в понеділок 19 грудня, буде розроблена якась спеціальна програма туристичного квесту. Про це російським журналістам заявила голова кримської регіональної організації Спілки дизайнерів Ольга Степанова.

— Ми отримали брендлайн «Я. Крим. Точка тяжіння». Ці чотири слова і точка лягли в основне поняття, що таке Крим, в основну думку, яку ми несемо. Точка тяжіння це окрема програма, яка буде розроблена детальніше і втілюватиметься у системі брендування не лише самого Криму, а й кожного, навіть найменшого об'єкту, заявила Степанова.

За її словами, концепція матиме на увазі певну розвагу пошук так званих кримських магнітів. Однак що таке ці «кримські магніти», дизайнер не уточнює.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, згідно з жовтневим розслідування Reuters, на місці відомих туристичних визначних пам'яток у Криму РФ будує воєнізовані об'єкти.

Так званий «Об'єкт 100» (побудований у Севастополі в 50-і рр. XX століття перший підземний стаціонарний комплекс для зберігання і бойового використання крилатих ракет) до недавнього часу був вельми популярний у туристів, а на даному етапі міністерство оборони РФ перетворило його на закритий об'єкт, який, за словами місцевих жителів, був перетворений на повноцінну військову базу з системою протикорабельних ракет з суші. Також радіолокаційна станція «Дніпро», яка розташована неподалік від порту Севастополя, також була перетворена на військовий об'єкт. На базі були помічені десятки солдатів у військовій формі, а периметр станції і дві будівлі всередині (кожна довжиною близько 300 м) тепер охороняються.

ФОТО: інтернет

QHA