РІВНЕ (QHA) -

У п’яницю, 2 червня, з Рівного до Анталії відправили чартерний рейс, таким чином відновивши туристичне авіасполучення. Минулого літа з міжнародного аеропорту «Рівне» вперше за багато років вилетів пасажирський літак.

Представники місцевої влади заявили про курс на відродження аеропорту. Навіть пропонували нові напрямки. Зокрема літаки почали літати до Єгипту. Проте виникли проблеми із посадкою у Рівному — деяким літакам доводилося сідати у Києві. Це створювало великі незручності для пасажирів.

Дійшло навіть до того, що був звільнений нинішній директор аеропорту Ігор Насинюк. Але після протестів колективу підприємства обласна рада все ж пішла на поступки та залишила керівника на посаді.

У кінці травня цього року в ОДА оприлюднили інформацію, що рівненським аеропортом зацікавилися серби. В облдержадміністрації не приховують, що розвиток аеропорту та залучення для його подальшої роботи інвестицій є одним із пріоритетних напрямків. Як повідомили у прес-службі Рівненської ОДА, для того, щоб уже найближчим часом з рівненського аеропорту почали відправлятися регулярні авіарейси, дирекцією рівненського аеропорту налагоджена тісна співпраця з аеропортами Варшави та Любліна, і є надія, що вже найближчим часом з рівненського аеропорту почнуть відправлятися регулярні авіарейси до Польщі.

Для запуску регулярних рейсів тривають переговори з такими перевізниками, як «Brawo», «LOT», «RAF-Avia» та «МАУ». Крім того, за словами голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, з обласної скарбниці виділяють кошти для реконструкції руліжної доріжки, щоб можна було приймати літаки класу «Боїнг».

Перельоти до Туреччини здійснюватимуться раз на тиждень, щоп’ятниці. Квитки можна бронювати у будь-якій туристичній компанії Рівного.

ФОТО: Рівненська ОДА

QHA