ЯЛТА (QHA) -

Близько 44 тисяч туристів відпочили в окупованій Росією Ялті від початку 2018 року. Ці цифри суперечать інформації глави кримських колаборантів Сергія Аксенова про один мільйон туристів у Криму, з яких більше половини припадає на Південний берег. Про це сьогодні, 4 червня, заявив так званий начальник відділу з питань курортів і туризму "адміністрації міста" Анна Сумбаєва.

— Найбільше туристів з початку року відпочили на Південному березі Криму — 52,9% від загальної кількості. Загальний потік відпочиваючих за перший квартал склав 43 тис 809 осіб, що на 8,6% вище у порівнянні з минулим роком, — йдеться у повідомленні.

За її словами, в озвучених цифрах не враховані курортники, ті, хто відпочив у нелегальних міні-готелях і гостьових будинках, а також у приватних квартирах і домоволодіннях. За словами Сумбаєва, в деяких оздоровчих закладах регіону відбулася масштабна реконструкція лікувальної бази.

— Не зважаючи на те, що у цьому сезоні не планується відкриття нових об'єктів, у низці установ проведена масштабна реконструкція і модернізація лікувальної бази, освоєні та впроваджені у практику нові технології і методики санаторно-курортного лікування, — зазначила начальник відділу з питань курортів і туризму.

Нагадаємо, за чотири роки анексії Криму туристичний потік на окупований півострів скоротився у 3 рази. Про це повідомляється у звіті «Сіра зона. Кримський півострів: чотири роки окупації» благодійного фонду «Майдан закордонний справ».

QHA