АНТАЛІЯ (QHA) -

У місті Серик турецької туристичної провінції Анталія проходить турецько-український форум, присвячений поглибленню співпраці між двома державами.

Однією із найважливіших тем у контексті взаємин Києва та Анкари є туристична сфера. Як зазначив Голова Асоціації лідерів турбізнесу України Олександр Новиковський, на даному етапі є певний дисбаланс між Туреччиною та Україною в цьому питанні:

— Ми сподіваємося примножити кількість турецьких туристів. Наша країна готова приймати вас в якості гостей. Україна приваблива як культурою, так й історією. Крім того, ми набагато доступніші за Європу. А також для турецьких громадян в Україні немає проблем із візою. На даному етапі величезна кількість українських туристів відвідує Туреччину. Але я впевнений, що багато турецьких громадяни також хотіли б відвідати Україну. Ми хочемо розвитку взаємного туризму. І для цього нам необхідно працювати, — заявив Новиковський.

У свою чергу, представник турецького парламенту Ербай Кюджет підкреслив, що стратегічне співробітництво України та Туреччини, як двох сусідніх чорноморських держав, надзвичайно важливе, і турецька сторона щиро бажає ще більш поглибленого розвитку взаємин:

— Як Україна стежить за подіями у Туреччині, так і ми стежимо за подіями в Україні. Ми стежимо за тим, як, не дивлячись на всілякого роду труднощі, українські політики проводять реформи.

Як повідомляло QHA, за даними міністерства культури і туризму Туреччини, у період з січня по вересень потік українських туристів до Туреччини склав 907 757 осіб, що на 54,29% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

ФОТО: інтернет

QHA