КИЇВ (QHA) -

Харківські шукачі пригод Ольга та Олександр Солярчуки зробили свій третій перехід на вітрильному катамарані через Атлантичний океан. Про це вони розповіли під час прес-конференції, яка відбувалася у Києві 22 січня, передає кореспондент QHA.

Подружжя у команді з семи чоловік за 52 дні перетнули Атлантику і зробили круїз островами Карибського басейну. Їх подорож стартувала на острові Кабо-Верде поблизу Африки, а фінальним пунктом призначення стала Куба.

— 1 грудня ми вилетіли з Києва і ось тільки напередодні ввечері повернулися. Маршрут наш був цікавим — Київ — Амстердам — ​​острова Кабо-Верде. Там ми завантажилися на наш вітрильний катамаран і пішли через океан, — розповів Олександр Солярчук.

Усього загальний перехід через Атлантику склав 3950 морських миль, на які було витрачено тільки 300 літрів дизеля. При цьому сама подорож обійшлася від 2 до 4 тис. євро на особу.

У планах на 2018 рік у подружжя — подорож у травні до Лазурного берега, після чого вони відправляться до Італії, на острів Ельба і через Тихий океан, досліджувати Французьку Полінезію — Таїті і Бора-Бора.

Раніше QHA повідомляло, що альпіністка Тетяна Яловчак 14 грудня у складі міжнародної спортивної експедиції, зійшовши на пік Вінсон в Антарктиді, стала першою українкою, яка виконала програму «Сім вершин». Усього в українському альпінізмі це вдалося зробити тільки чотирьом українцям — чоловікам.

QHA