КИЇВ (QHA) -

Перш за все, планується запустити нові швидкісні поїзди за популярними внутрішніми напрямками, повідомив правління УЗ Войцех Балчун на своїй сторінці в Фейсбуці.

— У перспективі, з огляду на наявний рухомий склад, і за рахунок придбання додаткових міжрегіональних двосистемних електропоїздів філією УЗСК плануємо поєднати швидкісним залізничним сполученням обласний промисловий центр Дніпро з Чорноморським узбережжям, містом Одесою. Це особливо актуально для перевезення пасажирів у період літніх відпусток, — написав глава УЗ.

Крім того, «Укрзалізниця» розглядає кілька варіантів продовження курсування поїздів львівського напрямку до сусідніх країн Європейського союзу.

— Ви знаєте, що з 23 грудня 2016 року призначено курсування поїзда №705/706 Київ — Перемишль складом електропоїзду HRCS2 Хюндай. А сьогодні вже опрацьовуємо питання продовження маршруту курсування поїзда №747/748 Дарниця, Київ — Львів до Перемишля. Це дозволить зв'язати швидкісним рухом Вінницьку, Хмельницьку та Тернопільську області з Польщею, — повідомив Балчун.

Як повідомляло QHA, «Укрзалізниця» продовжила контракт з Войцехом Балчуном на два роки, незважаючи на те, що невдоволення діяльністю Балчуна як глави УЗ неодноразово висловлював міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

ФОТО: інтернет

QHA