АЛУШТА (QHA) -

Майно дитячого оздоровчого центру "Кримспоживспілки", розташованого в селищі Сатера під Алуштою, потрапило в державну власність Чеченської республіки. Розпорядження про перехід власності прийняв "Радмін Криму", підконтрольний Кремлю.

Згідно з документом, у власність Чечні передаються спальні корпуси, гостьові будинки та інші будівлі дитячого оздоровчого центру.

Крім того, до Чечні переходить земельна ділянка площею близько 3 га і рухоме майно оздоровниці.

Дитячий оздоровчий центр "Кримспоживспілки" розташований на березі Чорного моря у 15-и кілометрах від Алушти. На території оздоровниці розташовуються парк, обладнаний роздягальнями та навісами гальковий пляж, спортивні майданчики, літній кінотеатр, бібліотека, дискотека, автостоянка, а також одноповерхові корпуси з номерами місткістю від двох до шести койко-місць.

Окупанти також прийняли рішення передати Клінічний кардіологічний санаторій для дітей "Ювілейний" у Євпаторії у власність республіці Башкортостан.

Крім того, на безоплатній основі "Радмін" передає з держвласності Криму Чеченській республіці нерухоме майно, розташоване на 15-у кілометрі Судакського шосе. Там планують створити сучасний центр відпочинку і оздоровлення для дітей з цього регіону.

Джерело: РИА

QHA