СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Старт експерименту щодо стягування курортного збору у Криму, швидше за все, буде перенесений на 2019 рік, повідомив «глава комітету республіканського парламенту з санаторно-курортного комплексу і туризму» Олексій Черняк.

Раніше депутати «держради» Криму прийняли на сесії місцевий закон «Про введення курортного збору», згідно з яким експеримент розпочнеться з 1 травня 2018 року, а сума збору з травня по вересень складе 10 рублів за добу.

При цьому кримські експерти і громадські працівники пропонували перенести введення курортного збору на 2019 рік. На їхню думку, інфраструктура півострова поки не готова до експерименту, краще дочекатися, поки буде відкрито міст через Керченську протоку. Крім того, на їхню думку, туристи і представники індустрії поки не розуміють, як виглядатиме процедура стягування збору.

За словами Черняка, Криму необхідний час, щоб підготувати об'єкти розміщення до експерименту.

— Сума збору невелика, але обробка інформації в готелях може викликати додаткові труднощі і створити черги. Негативно може вплинути не стільки сам курортний збір, скільки його оформлення, тому ми хочемо відпрацювати всі механізми і піти від проблемних моментів, щоб старт експерименту пройшов гладко і не викликав здивування у представників туристичної галузі, наголосив він.

Крім того, за його словами, отриманий тимчасовий почин дозволить вивести з тіні об'єкти розміщення республіки і поставити в рівні умови всіх учасників експерименту.

QHA повідомляло, що російський президент Путін підписав закон про введення курортного збору в анексованому Криму.

Джерело: «РИА Новости»

QHA