СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Так звані депутати «кримського парламенту» відразу у двох читаннях підтримали проект закону «Про введення курортного збору».

Представляючи документ, «глава парламенту» Володимир Константинов зазначив, що проект закону розроблено у зв'язку із прийняттям 29 липня 2017 року російського закону «Про проведення експерименту з розвитку курортної інфраструктури в Республіці Крим, Алтайському краї, Краснодарському краї і Ставропольському краї».

Документом також пропонується встановити ставку курортного збору з 1 травня по 30 вересня в розмірі 10 рублів на добу, з 1 січня по 30 квітня і з 1 жовтня по 31 грудня в розмірі 0 рублів.

У законопроекті також визначено порядок і терміни перерахування курортного збору, порядок подання відомостей про хід експерименту маріонетковою владу.

Крім цього, в документі вказаний перелік осіб, звільнених від сплати курортного збору: особи, що направляються на лікування в рамках обов'язкового медичного або соціального страхування; особи, що мають місце проживання (реєстрації) на території півострова.

Нагадаємо, вчора так званий «віце-прем'єр» анексованого Криму Лариса Опанасюк запропонувала кримчанам не збирати ягоди і гриби у заповідниках окупованого півострова.

А раніше самопроголошений «глава уряду» Криму Сергій Аксенов здивував черговим абсурдним указом. Він заборонив чиновникам отримувати нагороди від інших держав.

Окупанти також рапортували про те, що за 2017 рік через будівництва траси «Таврида» у кримчан було вилучено понад 1 тис. ділянок землі сільськогосподарського призначення.

Джерело: crimea.gov.ru

QHA