СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Регіональне відділення «Російського союзу туріндустрії у Криму і Севастополі» пропонує переглянути питання про введення курортного збору: ввести натомість «податок на виїзд» для туристів, які купують путівки на закордонні курорти.

— Додаткове фінансове навантаження на туристів, що виїздять, незначне, а для держави це додаткове джерело фінансування внутрішнього напрямку туризму, — наголосили у РСТ.

З відповідною пропозицією до керівника «Федерального агентства по туризму» Олега Сафонова звернувся голова правління «Регіонального відділення РСТ у Криму і Севастополі» Борис Зелінський. Аналогічні звернення були направлені і в Російський союз туріндустрії, і в «Міністерство курортів і туризму республіки Крим».

У кримському відділенні союзу туріндустрії зазначають, що, за попередніми підсумками туристичного сезону 2016 року, кількість тих, хто подорожує по Росії, значно зросла у порівнянні з попередніми періодами. Такий приріст виник зокрема через введення обмежень для російських туристів на виїзд на курорти Єгипту і Туреччини. У разі відновлення турпотоку в ці країни 2017 року можливе зниження обсягу внутрішнього туризму.

ФОТО: інтернет

QHA