ОДЕСА (QHA) -

У Міжнародному аеропорту «Одеса» 14 липня відбулася урочиста зустріч першого регулярного рейсу за маршрутом Анкара — Одеса турецької авіакомпанії Pegasus Airlines, повідомила прес-служба українського аеропорту.

— Одеса вже більше 20 років має пряме повітряне сполучення з Турецькою Республікою. І ми раді, що до прямих рейсів за традиційними напрямками сьогодні додалося повітряне сполучення зі столицею Турецької Республіки — містом Анкарою. Від щирого серця вітаємо нашого партнера — турецьку авіакомпанію Pegasus Airlines. Ми раді, що наша співпраця вийшла на якісно новий рівень, — заявив на прес-конференції директор аеропорту «Одеса» Віталій Портянко.

Тепер рейси виконуватимуться чотири рази на тиждень: по понеділках, середах, п'ятницях і суботах. Виліт із Міжнародного аеропорту Анкари «Есенбога» — о 01:10, з Міжнародного аеропорту «Одеса» — о 03:35 за місцевим часом. Польотний час становить 1 годину 25 хвилин. Рейси виконуються на повітряних судах Boeing 737-800.

У Міжнародному аеропорту Анкари «Есенбога» рейси авіакомпанії Pegasus Airlines з Одеси стикуються з усіма напрямками маршрутної мережі Pegasus Airlines, серед яких — такі популярні у одеситів міста, як Адана, Анталія, Бодрум, Ізмір, Стамбул та інші.

У даний час найдешевші квитки в обидва кінці коштують 100 доларів без багажу і 120 доларів з правом на одне місце багажу вагою 20 кг.

ФОТО: Фейсбук аеропорту «Одеса»

QHA