КИЇВ (QHA) -

Українці зможуть без проблем скористатися послугами катарського авіаперевізника світового класу Qatar Airways, повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян у вівторок на прес-конференції у Києві, присвяченій запуску рейсів катарської компанії з України.

— Мені дійсно приємно, що ми маємо сьогодні унікальний продукт в Україні. Це найкраща авіакомпанія світу, яка, до слова, продає не найдорожчі квитки в цьому напрямку, сказав Омелян.

При цьому міністр порівняв вартість авіаперевезень всередині України з можливими цінами на квитки Qatar Airways.

— Ціна за квиток за напрямками Дніпро Київ або Київ Одеса доходить до 500 дол. І повірте, рейси заповнені. Є українці, які готові літати. Більше того, ви знаєте, що наша послідовна політика спрямована на здешевлення авіаперевезень. Я особисто промоніторив ціни (на квитки авіалайнерів компанії Qatar Airways, ред.), і вони приємно дивують, — заявив міністр, відповідаючи на питання журналістів про те, наскільки актуальні для простих українців ціни на авіаквитки світового топ-бренду.

Міністр також зазначив, що частина квитків у напрямку Дохи вже розкупили, однак ціни не назвав.

— Це дає підставу стверджувати, що українці будуть літати в Катар. Але мені найважливіше, щоб літали не тільки українці, а й в Україну, підсумував міністр.

Комерційний директор Qatar Airways Ехам Амін, присутній на прес-конференції, зазначив, що мета заходу нового авіабренда в Україні — «об'єднати Захід і Схід».

Україна і Київ ринок швидко розвивається. Ми оцінюємо вартість квитків, виходячи з економічної ситуації в країні і розуміємо українські реалії. Рейси з такими цінами, щоб українці могли собі дозволити полетіти. Перше, що ми почули після того, як запустили рейси до Києва це були слова подяки, сказав Амін.

Вчора, 28 серпня у київський аеропорт Бориспіль прилетів перший літак катарської авіакомпанії Qatar Airways зі столиці Катару, міста Доха. Крім Києва, Qatar Airways відкриє 12 нових напрямків, зокрема у Кардіфф, Малагу, Міконос, Аккру, Прагу, Момбасу і Абіджан.

Відомо, що авіакомпанія Qatar Airways виконує рейси у більш ніж 150 пунктів призначення, з яких всі є міжнародними.

Керівником представництва в Україні авіакомпанії Qatar Airways призначена екс-начальник відділу авіаційного транспорту Мінінфраструктури України Галина Дурмуш.

QHA