КИЇВ (QHA) -

У середу 15 березня перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів взяв участь у звітному засіданні профільного комітету ВР.

— Хочу подякувати першому віце-прем'єр-міністра міністру економічного розвитку і торгівлі С. Кубіву за особисту участь у звітному засіданні комітету ВР з питань сім'ї, молоді, спорту та туризму. Звіт міністерства про діяльність у сфері туризму за 2016 рік був заслуханий і прийнятий членами комітету. Депутати висловили сподівання на подальшу роботу і тіснішу комунікацію 2017 року, поінформував директор департаменту туризму і курортів міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга на своїй сторінці у Facebook.

Посадовець також повідомив, що одним із ключових завдань поточного року стане внесення змін до ЗУ «Про туризм» із метою його гармонізації з Директивою ЄС 90/314/ЄЕС і надання актуального вигляду положенням закону у питаннях фінансового забезпечення туроператорської та турагентської діяльності, категоризації засобів розміщення та інших об'єктів профільної інфраструктури, ефективного регулювання суб'єктів турдіяльності.

— До речі, уже завтра на засіданні уряду буде прийнята довгоочікувана Стратегія розвитку туризму і курортів України до 2026 року, яка стане дорожньою картою для ключових міністерств, регіонів і галузей туристичного сектора, запевнив Ліптуга.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у вівторок 14 березня голова парламентського комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Артур Палатний закликав МЕРТ невідкладно прийняти стратегію розвитку туризму і курортів України до 2026 року і затвердити державну цільову програму розвитку туризму і курортів до 2022 року, а також розробити і подати на розгляд ВРУ проект закону про внесення змін до ЗУ «Про туризм».

ФОТО: інтернет

QHA