ХЕРСОН (QHA) -

Суд засудив двох затриманих у Херсонській області військовослужбовців ФСБ Росії до 15 діб адміністративного арешту та штрафів по 320 грн. Відповідні записи про постанови суду стосовно затриманих № 657/1368/17, № 657/1369/17 опубліковані в Єдиному державному Реєстрі судових рішень України, пише InformNapalm.

Рішенням суду і першому, і другому представнику ФСБ Росії (ПІБ у рішеннях суду не розкриваються) присуджено 15 діб і штраф у розмірі 320 грн. При цьому в протоколі вказується, що всі вилучені речі будуть їм повернуті.

— Постанови Каланчацького райсуду Херсонської області виглядають недбало і містять масу неточностей. Можливо, суд навмисно їх вніс для пом'якшення вироку, — пишуть автори публікації.

Зокрема, невірно вказаний номер частини, в якій служать заарештовані. Крім того, згідно з рішенням суду, їх затримали об 11:00 30 червня на узбережжі Малої Коси в шести кілометрах від Олександрівки Херсонської області, тоді як раніше у Держприкордонслужбі заявляли про затримання ФСБшників в 00:30.

Як повідомляло QHA 30 червня вночі прикордонники Херсонського загону спільно з військовослужбовцями Збройних сил України у Херсонській області затримали двох військовослужбовців прикордонної служби ФСБ РФ.

Пізніше бійці 56 окремої мотопіхотної бригади уточнили, що затримання пройшло із застосуванням прийомів рукопашного бою.

30 червня Каланчацький суд заарештував затриманих прикордонників ФСБ РФ на 15 діб.

ФОТО: інтернет

QHA