КИЇВ (QHA) -

Перший набір Академії патрульної поліції сьогодні, 31 травня, відсвяткував свій випускний. 83 випускника прийняли присягу і можуть стати до виконання своїх обов'язків.

Привітати випускників приїхав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Він наголосив на важливості роботи Нацполіції, втім, на питання про те, коли поліцейським піднімуть зарплату, яка зараз складає близько 8 тисяч грн, відповів ухильно.

— Питання грошей дуже важливе. І бюджет Міністерства внутрішніх справ і бюджет поліції зростають щороку. Але моя філософія така: зростає рівень довіри до поліції — є можливість підвищувати заробітну плату, — зазначив Аваков.

У навчальному процесі було задіяно 36 викладачів, які протягом 80 днів навчали слухачів Академії патрульної поліції як теорії, так і практиці: тактичної і вогневої підготовки, водіння в екстремальних ситуаціях, затримання правопорушників і т. д.

— Усі працювали навіть не на 100%, а на 120%, тому що кожен викладач, який прийшов в Академію, був досить мотивований. І ми хотіли показати, який рівень поліцейських взагалі може бути в Україні, — розповіла кореспонденту QHA викладач Академії Юлія Возняк.

З 210 слухачів Академії та випускників лише 17 — колишні правоохоронці. Середній вік учнів склав 25 років.

— У мене вища технічна освіта, але на підприємстві інженером працювати нецікаво. Мені більше до душі активна робота. Думаю, в поліції такого вистачає. Окрім того, у мене хороша фізична підготовка, думаю, я буду корисний на цій службі, — поділився з кореспондентом QHA випускник Академії Олександр Чівга.

Раніше QHA повідомляло, що Аваков закликав Національну гвардію і поліцію готуватися до служби на Донбасі і в Криму після їхньої деокупації.

Нагадаємо, на адмінмежі розпочала роботу патрульна поліція Криму.

QHA