СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Росією Криму на засіданні так званої антитерористичної комісії та оперативного штабу розглянули питання профілактики тероризму і готовності до дій при загостренні ситуації на території півострова. Про це сьогодні, 27 квітня, написав лідер колабораційного уряду півострова Сергій Аксенов на своїй сторінці у Facebook.

Колаборант наказав провести антитерористичні навчання, максимально наближені до реальності.

— Результати перевірок вказують на суттєві недоліки в організаційному керівництві опергрупами. Плани здійснення першочергових заходів найчастіше виявлялися формальними, шаблонними, що не враховують особливостей обстановки на території оперативної відповідальності і, таким чином, не могли бути дієвим інструментом в руках керівника для організації ефективного виконання ним своїх обов'язків, — написав він.

За його словами, велику роль при цьому відіграє взаємодія так званої антитерористичної комісії та оперативного штабу з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські силовики посилили заходи безпеки в анексованому Криму в березні через «погрози терористичних атак з боку України». Окупанти посилили охорону на виборчих дільницях, адмінмежі і в цілому по Криму.

QHA