КИЇВ (QHA) -

Народний депутат України Ганна Гопко звернулася до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із закликом посилити військову присутність на адміністративному кордоні з окупованим Росією Кримом. Про це Гопко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

— Після відвідин прилеглих до Криму районів Херсонщини звертаюся до прем'єр-міністра із закликом вирішити нарешті питання про посилення присутності гвардійців, поліцейських і прикордонників на півдні Херсонщини, особливо в Генічеському районі. Аналогічне звернення направлено міністру внутрішніх справ Авакову, — каже нардеп.

За словами Гопко, ситуація у регіоні не сильно змінилася у порівнянні з 2014 роком, коли саме люди з мисливськими рушницями зупинили окупантів. У зв'язку із цим Гопко закликала керівників силових блоків посилити присутність на адмінмежі з окупованим Кримом.

Раніше повідомлялося, що охорона транспортного переходу через Керченську протоку до кінця 2018 року коштуватиме 53,9 мільйона рублів.

QHA