ДОНЕЦЬК (QHA) -

Згідно з повідомленням, 11 квітня патруль СММ у складі п'яти співробітників Місії на двох броньованих автомобілях знаходився приблизно в 2,5 км на південь від підконтрольного уряду н. п. Старий Айдар (20 км на північний захід від Луганська) та орієнтовно в 2 км на північний захід від лінії зіткнення.

О 13:00, перебуваючи поза автомобілем, спостерігачі здійснили запуск безпілотного літального міні-апарату (БПЛА). О 13:06, коли БПЛА летів на висоті 120 м над позицією Збройних сил України, розташованої приблизно у 200 м на південь-південь-захід від місця розташування патруля, спостерігачі почули 10 пострілів зі стрілецької зброї також приблизно у 200 м на південний південно захід від місця свого розташування.

За оцінкою СММ, вогонь вівся у напрямку БПЛА. Команда Місії негайно розгорнула БПЛА. На апараті після посадки видимих ​​пошкоджень виявлено не було. Патруль негайно покинув цей район. СММ поінформувала про це Спільний центр контролю та координації (СЦКК), а також звернулася до СЦКК із запитом розібратися з цим інцидентом. Про запланований політ БПЛА Місія повідомила Спільному центру заздалегідь.

Нагадаємо, у районі Луганська 5 квітня зі стрілецької зброї обстріляли безпілотник СММ ОБСЄ, співробітники організації не постраждали.

ФОТО: інтернет

QHA