КИЇВ (QHA) -

Бойовик терористичного угруповання «ДНР» зчинив стрілянину на блокпості «Оленівка», у результаті чого поранення отримала мирна жителька. Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Олег Слободян на своїй сторінці у Facebook.

— За інформацією місцевих жителів, 6 квітня в районі н.п. Новоазовськ представники «МГБ» ОРДО затримали місцевих т.зв. прикордонників, які були замішані у хабарництві та корупційних схемах на пункті пропуску «Новоазовськ». 7 квітня група «МГБ» приїхала на блокпост «Оленівка» з метою «відпрацювання» інших представників «правоохоронців», — написав він.

Помічник голови ДПСУ зазначив, що бойовик почав стріляти під час його затримання і поцілив у жінку, яка стояла на зупинці і чекала на автобус.

— Бойовики намагаються представити цю ситуацію як обстріл з боку ЗСУ і таким чином дискредитувати українських військових і приховати власний злочин. І з огляду на віддаленість блокпосту від позицій ЗСУ зрозуміло, що вогонь вівся саме представниками НЗФ, — сказав він.

QHA повідомляло, що бойовики терористичних угруповань планують провести наприкінці квітня мобілізацію серед населення Донбасу. Речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк заявив, що терористи хочуть призвати на «службу» понад 500 осіб.

QHA