КИЇВ (QHA) -

Терористи ІДІЛ використовують Україну для легалізації своїх членів. Про це сьогодні, 19 квітня на брифінгу заявив заступник глави Служби безпеки України Віктор Кононенко.

— Припинено діяльність групи, яка займалася легалізацією на території України громадян з країн із підвищеним рівнем терористичної загрози, у тому числі, встановлених членів ІДІЛ. Легалізація здійснювалася через виготовлення біометричних паспортів для виїзду за кордон на основі підроблених внутрішніх паспортів, — зазначив він.

Кононенко заявив, що у злочинній групі було 4 людини. У результаті санкціонованих обшуків було вилучено 10 міграційних карт, 15 віз арабських держав, 4 штампа Державної міграційної служби, 8 паспортів громадян України-жителів Автономної Республіки Крим, 32 довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

За словами представника СБУ, троє зловмисників вже співпрацюють зі слідством, а четвертий — ховається в Криму.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що делегація з Сирії на чолі з міністром економіки і зовнішньої торгівлі Самером аль-Халілем прибула в окупований Крим, щоб взяти участь в Ялтинському міжнародному економічному форумі.

Делегацію з 70 осіб в аеропорту зустрів самопроголошений глава Криму Сергій Аксенов.

QHA