КИЇВ (QHA) -

Бойовики терористичних угруповань на Донбасі зміцнюють передову і продовжують створення «третьої лінії оборони». Про це повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Дмитро Гуцуляк під час брифінгу.

— Командування російських окупаційних військ підсилює фортифікаційне облаштування передових позицій і продовжує створення так званої «третьої лінії оборони», — зазначив він, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

Згідно з інформацією розвідки, так звана адміністрація Донбасу зобов'язала місцеві сільськогосподарські підприємства забезпечити бойовиків, які залучені до інженерних робіт, необхідною технікою, будматеріалами, продовольством і паливно-мастильними матеріалами.

Окрім цього, Гуцуляк підкреслив, що бойовики під виглядом ініціативи «громадських організацій» забирають у населення продукти харчування.

QHA повідомляло, що на контрольному пункті в'їзду – виїзду «Гнутове» тимчасово було припинено пропуск громадян через обстріли бойовиками з танка поблизу позицій ЗСУ. Обстріли тривали протягом 40 хвилин. Цивільне населення, яке перебувало в районі КПВВ, відвели у безпечні місця.

QHA