КИЇВ (QHA) -

Так зване командування тимчасово окупованих районів Донбасу планує провести «зачистки» у Тельманівському та Старобешівському районах. Про це на брифінгу повідомив прес-секретар Міністерства оборони Максим Праута, посилаючись на Головне управління розвідки (ГУР).

Свої дії терористи пояснюють необхідністю «попереджувальних антитерористичних заходів», в яких візьмуть участь так звані представники «міністерства державної безпеки і внутрішніх справ» терористичного угруповання «ДНР».

— Передбачається, що під час проведення заходів місцевому населенню буде обмежений в'їзд – виїзд, будуть здійснюватися обшуки у місцях проживання, і опитування з метою виявлення проукраїнські налаштованих громадян, — зазначив Праута.

Окрім цього, бойовики продовжують посилювати «поліцейський режим» в окупованих районах Донбасу.

Нагадаємо, заступник глави Служби безпеки України Віктор Кононенко заявив, що в Росії восени планують провести нову дестабілізацію України, нібито захищаючи російськомовних. Він зазначив, що СБУ має інформацію про плани Кремля, які полягають в «існуванні в оточенні Путіна групи, яка поставила собі за мету створити передумови для введення вже восени цього року російських військ в Україну під приводом захисту російськомовного населення».

QHA