КИЇВ (QHA) -

Російсько-окупаційні війська обстріляли українських військових вже за годину після початку перемир'я. Про це повідомив спікер прес-центру штабу АТО Василь Лабай.

— Від початку сьогоднішньої доби мало розпочатися перемир'я, проте вже о 1:00 бойовики російсько-окупаційних військ порушили домовленості ТКГ про повну прихильність до сталого і безстрокового припинення вогню, — заявив він.

Так, з початку доби зафіксовано два обстріли наших позицій в районі населених пунктів Щастя і Троїцьке Луганської області. Окупаційні війська відкривали вогонь у бік наших позицій з 82-мм мінометів, автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї.

Відзначається, що українські військові вогонь у відповідь не відкривали. За попередньою інформацією, у результаті обстрілу ніхто з наших військовослужбовців не постраждав.

Відзначимо, чергове перемир'я, узгоджене учасниками Контактної групи із врегулювання ситуації в Україні, набуло чинності на Донбасі з опівночі понеділка, 5 березня. Так, учасники ТКГ підкреслили "важливість прийняття і виконання наказів про припинення вогню та безумовного застосування дисциплінарних заходів до порушників режиму тиші".

QHA