СЕВЕРОДОНЕЦЬК (QHA) -

Бойовики незаконних збройних формувань викрали молодого чоловіка на КПВВ «Станиця Луганська», повідомляє Харківська правозахисна група.

Викрадений житель с. Верхня Вільхова Станично-Луганського району 1995 року народження Микола Пєтухов, який підробляв на КПВВ вантажником, допомагаючи переносити сумки від українського КПВВ до пункту пропуску бойовиків.

- 31 серпня близько полудня Микола пройшов КПВВ з боку України. Далі на пункті пропуску з боку бойовиків його зупинили озброєні люди, які почали про щось розпитувати хлопця. Цьому є свідки. Далі озброєні бойовики відвели Миколи в сторону. З того моменту зв'язок з Миколою Пєтуховим обірвалася і понині про нього нічого не відомо, - йдеться в повідомленні.

Мати викраденого звернулася за допомогою в ОБСЄ і до правозахисників.

У ХПГ також повідомили, що тиждень тому при схожих обставинах на КПВВ «Станиця Луганська» з боку бойовиків був викрадений молодий чоловік, який також був вантажником, про його долю нічого не відомо.

- На даний момент родичі повідомили тільки його ім'я - Олексій. Через три дні труп молодої людини зі слідами насильницької смерті було знайдено біля одного з кафе в окупованому Луганську, - відзначають в повідомленні.

Як повідомлялося, в Міністерстві закордонних справ заявили, що в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) понад 400 осіб вважаються зниклими.

ФОТО: інтернет

QHA