КИЇВ (QHA) -

На контрольному пункті в'їзду – виїзду «Гнутове» тимчасово було припинено пропуск громадян через обстріли бойовиками з танка розташованих поблизу позицій ЗСУ. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.

— Пропуск громадян на КПВВ «Гнутове» на деякий час було припинено через обстріл бойовиками позицій сил АТО в районі Піщевика і Павлополя, що знаходяться у безпосередній близькості від КПВВ. Цивільне населення, яке перебувало в районі КПВВ, було відведено у безпечні місця, — йдеться у повідомленні.

Роботу КПВВ відновили вже о 8:00 ранку. У прес-центрі зазначили, що обстріли тривали протягом 40 хвилин.

— За цей час танки противника здійснили майже 50 пострілів. Також бойовики застосували заборонені міномети калібру 120-мм, випустивши близько 60 мін, — відзначили у прес-центрі.

У штабі АТО нагадали, що таке озброєння, згідно Мінським домовленостям, має знаходитися у місцях, визначених для відводу.

QHA повідомляло, що за добу 20 квітня окупанти на Донбасі вчинили 20 обстрілів позицій Збройних сил України. У результаті дій терористів один військовослужбовець загинув, ще один поранений.

На Донецькому напрямку з реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град", які були використані вперше у цьому році, бойовики обстріляли позиції ЗСУ неподалік від Лебединського, випустивши по українським укріпленням 40 реактивних снарядів.

QHA