КИЇВ (QHA) -

Бойовики терористичних угруповань на Донбасі зірвали розведення сил біля Станиці Луганської, яке було заплановано на 25 квітня. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО.

— Українська сторона СЦКК інформує, що сьогодні близько сьомої години ранку бойовики російсько-окупаційних військ у черговий раз порушили режим тиші на ділянці розведення сил і засобів сторін неподалік від Станиці Луганської, — йдеться у повідомленні.

У прес-центрі зазначили, що бойовики з позицій на горі Князь Ігор обстріляли зі станкових протитанкових гранатометів позиції Збройних сил України (ЗСУ), про що українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ.

— Українська сторона СЦКК розцінює зазначене, як явне небажання ватажків окупаційної адміністрації РФ виконувати у цьому районі вимоги Рамкового рішення із розведення сил і засобів на лінії розмежування сторін, — відзначили у прес-центрі.

QHA повідомляло, що активність окупантів на лінії розмежування сторін в районі проведення АТО зростає. За даними прес-центру, з боку російсько-окупаційних військ постійно збільшується кількість обстрілів.

QHA