ЛОНДОН (QHA) -

Британський медіа-регулятор Ofcom почав розслідування проти рупора Кремлівської пропаганди Russia Today (RT). Росіян підозрюють у порушенні принципу неупередженості. Про це йдеться у повідомленні на сайті британського регулятора:

— Ofcom сьогодні відкрив сім нових розслідувань щодо належної неупередженості новинних і поточних програм на телеканалі RT.

У повідомленні йдеться, що після подій отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії значно збільшилася кількість програм RТ, які вимагають розслідування потенційних порушень Кодексу мовлення Ofcom. У регуляторі також пообіцяли, що представлять результати розслідування якомога швидше.

Нагадаємо, 5 березня Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в британському місті Солсбері. Уряд Великобританії звинуватив у хімічній атаці Кремль. Це призвело до справжнього скандалу. Багато країн, на знак солідарності з Лондоном, почали видворення російських дипломатів. А підконтрольні Кремлю ЗМІ почали кампанію підтримки правлячої верхівки РФ.

QHA