КЕРЧ (QHA) -

 

В анексованому Криму запровадили режим НС після вибухів і стрілянини у Керченському політехнічному коледжі, які сталися 17 жовтня. Про це йдеться у повідомленні «міністра з надзвичайних ситуацій» Криму Сергія Шахова, опублікованому на сайті «міністерства».

— Для органів управління та сил територіальної підсистеми "Республіки Крим" єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій з 22:00 17.10.2018 р. запроваджено режим функціонування «надзвичайна ситуація» регіонального рівня, — йдеться у повідомленні.

Це розпорядження підписав «голова» Криму Сергій Аксенов.

 

QHA повідомляло, що у трагедії 17 жовтня в Керченському політехнічному коледжі загинуло 20 осіб і підозрюваний у скоєнні нападу, ще близько 50 осіб дістали поранення. Семеро постраждалих залишаються у вкрай тяжкому стані.

У зв'язку з подією в Криму оголосили триденну жалобу.

Сьогодні, 19 жовтня, у Керчі відбулася траурна церемонія прощання із загиблими у результаті трагедії у політесі. На церемонії попрощалися з 17-ма жертвами. При цьому, на міському кладовищі Керчі поховають тільки 16 чоловік, ще одного — у Горностаївці (Ленінський район Криму).

QHA