КИЇВ (QHA) -

Міжнародний комітет «Червоного Хреста» з початку 2017 року відкрив 106 нових справ з пошуку зниклих безвісти вести осіб на територіях Донбасу, включаючи райони, які контролюються терористами, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на дані МКЧХ.

— Це стосується осіб на всій території України (як підконтрольної, так і непідконтрольної українському уряду, а також всіх груп населення), — уточнили в МККК.

Як повідомлялося раніше, 13 липня бойовики «ЛНР» затримали на КПВВ жінку з вадами слуху, яка поверталася зі Станиці Луганської до окупованого Луганська. Український контрольно-пропускний пункт Людмила Сурженко пройшла, чому є документальне підтвердження. За повідомленнями, жінка — інвалід дитинства по слуху, у якої в момент переходу КПВВ сіли батареї в слуховому апараті, що чимось не сподобалося бойовикам, які охороняли перехід. Можливо, вона просто не розуміла, що саме від неї вимагають на блокпосту. Очевидці повідомили, що бойовики змусили жінку показати всі сумки, забрали мобільний телефон для перевірки. Додому жінка після затримання бойовиками на КПВВ так і не повернулася.

Як повідомляло QHA, за весь час протистояння з Росією на Донбасі вбито більше 10 000 цивільних з української та російської сторони. У полоні у сепаратистів перебуває 132 заручника.

ФОТО: інтернет

QHA